מדניות החזרות ואחראיות

החזרות:
שביעות רצונך הוא בראש סדר העדיפויות שלנו ואנו נעשה כל שביכולתנו כדי להבטיח את האושר שלך עם כל רכישה. כדי להחזיר או להחליף פריט, אנא שלחי דוא"ל עם הנושא שכותרתו "החזרה" או "החלפה", הוספי את שמך ואת מספר ההזמנה לגוף הדוא"ל. כדי להיות זכאים להחזרה, הפריט(ים) יתקבל אצלנו תוך חמישה עשר (15) יום ממועד המסירה. הפריט חייב להיות במצב חדש ומקורי כולל אריזה ללא פגע. עלות המשלוח המקורי לא תוחזר. כל ההחזרים יחויבו בעמלת חידוש של 10%.

במקרה של החלפה, הזיכוי על הרכישה המקורית ינתן כאשר הפריט יגיע למשרדנו ולאחר חישוב ההפרש עם הפריט החדש שנרכש. חברת רונית מיכאלי אינה אחראית לחבילות שאבדו או לחבילות שלא נמסרו.

פריטים בסייל או בפרומושיין אינם ניתנים להחזרה!

המלאי שלנו כל הזמן מתעדכן, לא תמיד ניתן לעשות חלופה ישירה. אם הפריט שברצונך להחליף אינו במלאי, ההחזר שלך יחשב כאשראי בחנות.

אשראי חנות יונפק בצורת כרטיס מתנה ו/או שובר באימייל ויהיה בתוקף של שנה מיום ההנפקה.

אחריות וכתב ויתור:

כל המוצרים מובטחים להיות ללא פגמים של היצרן בזמן המשלוח. אחריות זו חלה על הרוכש המקורי בלבד ואינה כוללת בלאי רגיל, או נזק למוצר מכוחות חיצוניים וטעויות אנוש. לקוחות מוזמנים לבדוק את המוצרים שלהם עם קבלתם.

חברת רונית מיכאלי אינה אחראית לכל פגיעה שעלולה להתרחש בעת השימוש במוצר. המוצרים שלנו מיועדים אך ורק עבור אנשי מקצוע מיומנים בלבד. הקפדי לציית לכל תקנות הבטיחות וההנחיות בקליניקה שלך.

תקופת האחריות:
חברת רונית מיכאלי מתחייבת לכל מוצרי החומרה מפני פגמים כאשר נעשה בהם שימוש רגיל בהתאם להנחיות שפורסמו לתקופה של 6 חודשים ממועד הרכישה המקורית.

ההנחיות שפורסמו ע"י חברת רונית מיכאלי כוללות בין השאר, אך לא רק, מידע הכלול במדריך למשתמש, מפרט המוצר ותקשורת שירות הלקוחות.

חברת רונית מיכאלי לא אחראית על חבילות שאבדו עקב קבלת כתובת שגויה ולא יכולה להבטיח זמן הגעת המשלוח, עיכובים יכולים להתרחש.