זנב הגבה

מוזמנים לשתף…

Share on facebook
Facebook
Share on pinterest
Pinterest
Share on whatsapp
WhatsApp
Share on email
Email

כאשר את מבליטה את זנב הגבה בלבד ובהדרגה משחררת את הדגשת הפיגמנט לכיוון בטן וראש הגבה, בהליך ההבלטה הזה את מעצימה את הגבה ומשאירה אותה במראה הטבעי שלה!

כמו תספורת, צורת הגבה אינה בגודל אחיד, צריך לדעת לעצב את הגבה ספציפית למבנה הפנים של הלקוחה

וזה לא רק העניין של להדגיש את העיניים ולגרום ללקוחה להיראות צעירה יותר, אלא גם לתת ללקוחה חופש לאפר את הגבה ואולי אפילו להתאפר פחות.

יש לזהות את צורת הפנים הייחודית של הלקוחה מפני שזה פאקטור חשוב וקובע בהקשר של איזה צורת גבות תעבוד הכי טוב בשבילה. עיצוב גבות נכון יסייע לפתוח את כל אזור העין ויעבוד טוב בשיפור הסימטריה הכוללת של הפנים. כידוע לכולנו גבות מעוצבות יפה יסיעו ללקוחה להיראות רעננה, נינוחה, צעירה, בריאה ובכללי  – מושכת יותר.

כדאי לקרוא...

בלוג

מוצרים 2020

לאחרונה שוב נתקלתי במחטים ומכשירים חדשים עבור האפור הקבוע שמעתי על מכשיר קעקועים שכבש את ליבם של המקעקעים ברחבי העולם, חיפסתי מאמרים סרטונים ומיידעים על

קרא/י עוד »
בלוג

הכירו את מוצרי מיי-צ'ה

חברת MEICHA נוסדה בשנת 1982. חברה אמריקאית ותיקה, המייצרת מוצרים לאיפור קבוע באיכות וברמה, מהטובות בעולם. החברה מקפידה על תקנים מחמירים מאוד של איכות, הגיינה

קרא/י עוד »
בלוג

עיצוב הגבות המוביל לשנת 2019

חזון הגבות לשנת 2019 כבר הוכתר כ-"טקסטורת הגבות" גבות בסטייל נבנות על מימד הטקסטורה, המרקם הפנימי ממלא את זוג הגבות במראה יותר עמוק ללא קשר לצורה. זוג הגבות צריך להראות טבעי לא מצויר וללא שינוי קיצוני במראה הגבות איתו נולדנו.

קרא/י עוד »
בלוג

עבודה מושלמת מביאה לקוחות

בכדי להגיע לתוצאה מושלמת היה עלי למצוא את המוצרים הטובים ביותר עם מחירים סבירים ששווים לכל כיס. חיפשתי ימים ולילות פיגמנטים ברמת איכות גבוהה עם תקן בטיחות גבוה שלא אחשוש לרגע קט שהתוצאה לא תספק את לקוחותיי.

קרא/י עוד »
בלוג

מראה הגבות החדש

מראה הגבות החדש הוא מראה חכם, חד ורך. יש מי שיאמר סקסי ובוטה גם יחד. מראה האומר אני לא מפחדת, אני החלטית, אני יודעת מה אני רוצה, אני כאן!

קרא/י עוד »
WhatsApp chat
גלילה לראש העמוד