מוצרים 2023

מוזמנים לשתף…

Facebook
Pinterest
WhatsApp
Email

לאחרונה שוב נתקלתי במחטים ומכשירים חדשים עבור האפור הקבוע

שמעתי על מכשיר קעקועים שכבש את ליבם של המקעקעים ברחבי העולם, חיפסתי מאמרים סרטונים ומיידעים על המכשיר הזה.  והתברר לי שכמה טוב להתמש עם מכשיר חזק איכותי כאשר ניתן לחבר אליו מחט מובנית מחסנית אחת שנותנת ביצועים מרהיבים.

פניתי לאיש עסקים יבואן רציני  משווק את כל הציוד לקעקעים אך לא בארץ .

הוא עצמו יהודי שגר ישראל ועל עשקיו נעשים בחול .

שאלתי אותו למה אתה לא משווק פה לנו לכולנו? הוא ענה שלפי ההלכה אסור בדת לעשות קעקועים לכן אינו רוצה להכניס את מרכלתו לכאן , אך אם זה עבור איפור קבוע שזה כידוע מותר לפי הדת היהודית הוא מוכן לעזור.

הזמנתי מס מחטים ומכשירים ולא היתה מאושרת ממני , נכון שבמיקרובליידינג אין יותר טוב מהמחטים שמצאתי , אך בכל מה שנוגע למכונות הקעקועים שבהם אנו משתמשים חהגעתי לטופ!!!

האדון הסכים שאציע את מרכולותו לבעלי המקצוע שבאיפור הקבוע וכך אנו נהנה מעשיית גבות , גבות בשיטת השערה , גבות בשיטת הפודרה , בלוק , אייליינר , ושפתיים בקלות .

כדאי לקרוא...

בלוג

אייליינר מעושן עדין

מראה הגבות החדש הוא מראה חכם, חד ורך. יש מי שיאמר סקסי ובוטה גם יחד. מראה האומר אני לא מפחדת, אני החלטית, אני יודעת מה אני רוצה, אני כאן!

קרא/י עוד »
בלוג

הכירו את מוצרי מיי-צ'ה

חברת MEICHA נוסדה בשנת 1982. חברה אמריקאית ותיקה, המייצרת מוצרים לאיפור קבוע באיכות וברמה, מהטובות בעולם. החברה מקפידה על תקנים מחמירים מאוד של איכות, הגיינה

קרא/י עוד »
בלוג

זנב הגבה

כאשר את מבליטה את זנב הגבה בלבד ובהדרגה משחררת את הדגשת הפיגמנט לכיוון בטן וראש הגבה, בהליך ההבלטה הזה את מעצימה את הגבה ומשאירה אותה במראה טבעי שלה!

קרא/י עוד »
בלוג

עיצוב הגבות המוביל לשנת 2023

חזון הגבות לשנת 2019 כבר הוכתר כ-"טקסטורת הגבות" גבות בסטייל נבנות על מימד הטקסטורה, המרקם הפנימי ממלא את זוג הגבות במראה יותר עמוק ללא קשר לצורה. זוג הגבות צריך להראות טבעי לא מצויר וללא שינוי קיצוני במראה הגבות איתו נולדנו.

קרא/י עוד »
בלוג

עבודה מושלמת מביאה לקוחות

בכדי להגיע לתוצאה מושלמת היה עלי למצוא את המוצרים הטובים ביותר עם מחירים סבירים ששווים לכל כיס. חיפשתי ימים ולילות פיגמנטים ברמת איכות גבוהה עם תקן בטיחות גבוה שלא אחשוש לרגע קט שהתוצאה לא תספק את לקוחותיי.

קרא/י עוד »
בלוג

מראה הגבות החדש

מראה הגבות החדש הוא מראה חכם, חד ורך. יש מי שיאמר סקסי ובוטה גם יחד. מראה האומר אני לא מפחדת, אני החלטית, אני יודעת מה אני רוצה, אני כאן!

קרא/י עוד »
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן