הכירו את מוצרי מיי-צ'ה

מוזמנים לשתף…

Facebook
Pinterest
WhatsApp
Email

חברת MEICHA נוסדה בשנת 1982.   

חברה אמריקאית ותיקה, המייצרת מוצרים לאיפור קבוע באיכות וברמה, מהטובות בעולם. החברה מקפידה על תקנים מחמירים מאוד של איכות, הגיינה ובטיחות. כל מרכיבי המוצרים מאושרים ע"י ה- FDA – משרד הבריאות האמריקאי.

הפיגמנטים האיכותיים וכלי העבודה המקצועיים עוזרים להגיע לתוצאות מעולות וכך להגדיל את מספר הלקוחות של כל אומן שמשתמש במוצרי MEICHA.   

לאחר ההבראה של הליך האיפור הקבוע אחוז הדהייה הינו בין 20%-30%, איכות המרכיבים מהם עשויים הפיגמנטים, מבטיחים שלא יהיו נזקי עור פנים או נזקי עור גוף אחרי העבודה.

העיצוב של ידית ה MICROBLADING הוא פטנט רשום. הידית מתוכננת כך שרואים שערה שערה לאחר ההבראה. הידית בעלת משקל ואיזון להחזקה הנוחה ביותר. הידית עשויה מנירוסטה ובעלת איכות רפואית גבוהה.  

במהלך השנים, בדקנו הרבה פיגמנטים ומכשירים, למדנו המון מכמה מהאומנים הטובים בעולם. אנו מעריכים אומנות, אריכות ימים ועיצוב. MEICHA עומדת מאחורי המוצרים שלה עם תמיכה ואחריות בקרב תעשיית האיפור הקבוע.

בחיפוש שלנו עבור המוצרים הנכונים לאמנים בישראל, בדקנו חברות שונות מכל העולם ובחרנו לייבא את מוצרי חברת MEICHA המייצרת רק עם המרכיבים הטובים ביותר. כל הפיגמנטים של  MEICHA ומוצרי ההרדמה המקומית מיוצרים בארה"ב ובתקן מורשה של ה-F.D.A

כדאי לקרוא...

בלוג

אייליינר מעושן עדין

מראה הגבות החדש הוא מראה חכם, חד ורך. יש מי שיאמר סקסי ובוטה גם יחד. מראה האומר אני לא מפחדת, אני החלטית, אני יודעת מה אני רוצה, אני כאן!

קרא/י עוד »
בלוג

מוצרים 2023

לאחרונה שוב נתקלתי במחטים ומכשירים חדשים עבור האפור הקבוע שמעתי על מכשיר קעקועים שכבש את ליבם של המקעקעים ברחבי העולם, חיפסתי מאמרים סרטונים ומיידעים על

קרא/י עוד »
בלוג

זנב הגבה

כאשר את מבליטה את זנב הגבה בלבד ובהדרגה משחררת את הדגשת הפיגמנט לכיוון בטן וראש הגבה, בהליך ההבלטה הזה את מעצימה את הגבה ומשאירה אותה במראה טבעי שלה!

קרא/י עוד »
בלוג

עיצוב הגבות המוביל לשנת 2023

חזון הגבות לשנת 2019 כבר הוכתר כ-"טקסטורת הגבות" גבות בסטייל נבנות על מימד הטקסטורה, המרקם הפנימי ממלא את זוג הגבות במראה יותר עמוק ללא קשר לצורה. זוג הגבות צריך להראות טבעי לא מצויר וללא שינוי קיצוני במראה הגבות איתו נולדנו.

קרא/י עוד »
בלוג

עבודה מושלמת מביאה לקוחות

בכדי להגיע לתוצאה מושלמת היה עלי למצוא את המוצרים הטובים ביותר עם מחירים סבירים ששווים לכל כיס. חיפשתי ימים ולילות פיגמנטים ברמת איכות גבוהה עם תקן בטיחות גבוה שלא אחשוש לרגע קט שהתוצאה לא תספק את לקוחותיי.

קרא/י עוד »
בלוג

מראה הגבות החדש

מראה הגבות החדש הוא מראה חכם, חד ורך. יש מי שיאמר סקסי ובוטה גם יחד. מראה האומר אני לא מפחדת, אני החלטית, אני יודעת מה אני רוצה, אני כאן!

קרא/י עוד »
גלילה לראש העמוד
Call Now Button דילוג לתוכן