עיצוב הגבות המוביל לשנת 2019

מוזמנים לשתף…

Facebook
Pinterest
WhatsApp
Email

TOP EYEBROWS SHAPE TREND FOR 2019

להתראות גבות שנראות כמו בלוק…  ושלום לכן זוג גבות טבעיות …

חזון הגבות לשנת 2019 כבר הוכתר כ-"טקסטורת הגבות"

גבות בסטייל נבנות על מימד הטקסטורה, המרקם הפנימי ממלא את זוג הגבות במראה יותר עמוק ללא קשר לצורה. זוג הגבות צריך להראות טבעי, לא מצויר וללא שינוי קיצוני במראה הגבות איתו נולדנו.

כשמגיעה אלי לקוחה אני מושיבה אותה מולי כשהגבות נקיות מאיפור, אני מביטה בה, מסתכלת היטב ומריצה בדמיוני צורות של גבות שונות על פניה. אני לוקחת עיפרון ומציירת את זוג הגבות שלה כפי שהן צריכות להיראות בסימטריה מדויקת. בשלב הסופי אני משלימה ומעבה אותן.

גבות בסטייל 2019 בהחלט יעקב אחרי גישה אישית של כל אומן. איך שאני רואה את הגבות שלי זה מה שמתאים לי ומה שמתאים לי לא בהכרח מתאים לשניה.

כדאי לקרוא...

בלוג

הכירו את מוצרי מיי-צ'ה

חברת MEICHA נוסדה בשנת 1982. חברה אמריקאית ותיקה, המייצרת מוצרים לאיפור קבוע באיכות וברמה, מהטובות בעולם. החברה מקפידה על תקנים מחמירים מאוד של איכות, הגיינה

קרא/י עוד »
בלוג

זנב הגבה

כאשר את מבליטה את זנב הגבה בלבד ובהדרגה משחררת את הדגשת הפיגמנט לכיוון בטן וראש הגבה, בהליך ההבלטה הזה את מעצימה את הגבה ומשאירה אותה במראה טבעי שלה!

קרא/י עוד »
בלוג

עבודה מושלמת מביאה לקוחות

בכדי להגיע לתוצאה מושלמת היה עלי למצוא את המוצרים הטובים ביותר עם מחירים סבירים ששווים לכל כיס. חיפשתי ימים ולילות פיגמנטים ברמת איכות גבוהה עם תקן בטיחות גבוה שלא אחשוש לרגע קט שהתוצאה לא תספק את לקוחותיי.

קרא/י עוד »
בלוג

מראה הגבות החדש

מראה הגבות החדש הוא מראה חכם, חד ורך. יש מי שיאמר סקסי ובוטה גם יחד. מראה האומר אני לא מפחדת, אני החלטית, אני יודעת מה אני רוצה, אני כאן!

קרא/י עוד »
דברו איתנו ב WhatsApp
גלילה לראש העמוד