שאלות ותשובות

איפור קבוע או מיקרופיגמנטציה הוא הליך של השתלת פיגמנטים קוסמטיים בשכבת הדרמיס של העור בכדי לשפר את המראה ולחסוך זמן לעומת האיפור המסרותי. האזורים השכיחים ביותר בהם מתבצע איפור קבוע הם גבות, קווי עיניים ושפתיים.

כמה זמן ישאר האיפור הקבוע תלוי בעומק חדירת המחט במהלך ההליך, סוג העור והטיפול שלאחר מכן. כל אלו  הם הגורמים הקובעים להשגת תוצאות מתמשכות. מומלץ לחזק כל שנה.

כל הפיגמנטים של מיי-צ'ה הם ברמה הקוסמטית הגבוהה ביותר. כל מרכיבי המוצר מאושרים ע"י משרד הבראיות האמריקאי (F.D.A). היזהרי ממוצרים מזויפים שלא עומדים בתקנות הבטיחות. לפני ההליך אנא ידעי את האומן במידה ואת הולכת לעבור טיפול בלייזר, בוטוקס, פיליינג וכו…

במידה והלקוחה בתהליכי טיפולי לייזר ו/או בוטוקס זה יכול להשפיע על הליך האיפור הקבוע. לפעמים לייזר יכול להפוך את הפיגמנט לכהה יותר. קולוגן ופיגמנטים לא מתערבבים היטב. מומלץ לא לעבור הליך איפור קבוע באזור שעובר לייזר, בוטוקס, פיליינג והשתלות סיליקון

חלק מהלקוחות עלולים לחוות נפיחות בהתאם לרגישות העור שלהם, עם זאת ברוב ההליכים העור נראה טוב מאד לאחר ההליך.למניעת כאב בזמן ההליך אנו משתמשים בחומרי הרדמה יעילים ביותר שמורחים באזור המטופל.

קצת דהייה תתרחש וזה נורמלי, האומן חייב לדאוג שהפיגמנט נכנס עמוק מספיק בכדי למנוע מהצבע להקרים. ליטוש תקופתי הוא חיוני בכדי לשמור על אריכות עבודת האיפור הקבוע.

זיהומים מתרחשים בד"כ בעור שיש לו נטייה להישבר בקלות או בעור של לקוחה שלא פעלה לפי ההוראות של אחרי הטיפול. אם לקוחה יודעת שהעור שלה רגיש או שמפתח שלפוחיות בקלות היא צריכה לקבל טיפול הכנה מראש. אם התרחש זיהום לאחר ההליך בקשי מהלקוחה לפנות לרופא בכדי לקבל מירשם או טיפול. לקוחות צרכים לטפל מיד בכל גירוי או זיהום בכדי לדאוג לטיפול מהיר ולהגנת צבע הקעקוע.

מעל לכל ספק, אבל צריך לקחת בחשבון את ההעדפות של הלקוחה. הכי חשוב, תמיד לצייר קודם את הקעקוע על העור של הלקוחה בכדי שתסכים על צבע הפיגמנט וצורת עיצוב הגבה. כך אפשר להמשיך בביטחון אחרי אישור הלקוחה.

השתמשי בשיקול דעת, מצד אחד הלקוחה צריכה לצאת מאושרת מההליך, מצד שני צריך להימנע מבקשת מורכבת כגון גבות עבות מדי, ארוכות מדי, יורדות מדי, זיכרי! המוניטין שלך תלוי בעבודה שאנשים אחרים רואים.